| Description |
|---|
Cheapest item Available. Best Match Indian Virgin Hair Stick Tip Hair Extensions Keratin Human Pre Bonde 1g/Strand Virgin I Tip Hair Human Hair Stick Extensions. Assessment your cheap price with finest price online store. Get your great price product with trust store Purchasing online. Article Review : Indian Virgin Hair Stick Tip Hair Extensions Keratin Human Pre Bonde 1g/Strand Virgin I Tip Hair Human Hair Stick Extensions Discount Price !! Indian Virgin Hair Stick Tip Hair Extensions Keratin Human Pre Bonde 1g/Strand Virgin I Tip Hair Human Hair Stick Extensions. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to findIndian Virgin Hair Stick Tip Hair Extensions Keratin Human Pre Bonde 1g/Strand Virgin I Tip Hair Human Hair Stick Extensionswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Indian Virgin Hair Stick Tip Hair Extensions Keratin Human Pre Bonde 1g/Strand Virgin I Tip Hair Human Hair Stick Extensions Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Pre-Bonded |
| Material | Human Hair |
| Type | I Tip |
| Net Weight | 100gram- I Tip Human Hair Extensions |
| Can Be Permed | Yes |
| Unit Weight | 1g/Strand |
| Material Grade | Remy Hair |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Texture | Straight |
| Brand Name | Bettehair |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color Type | Pure Color |
| Color Available | 1#,1B#( natural ),2#,4#,6#,8#,12#,16#,27#,613#,#red.99j Burgundy, |
| Net Weight | 1g/stand 100g=100strands |
| Human Hair Material | 7A Indian hair,human hair keratin,remy human hair extension keratine1g |
| Available Length | 16",18",20",22",24",26"7A Indian remy hair, |
| Pre-Bonded Style | keratin fusion hair extensions,hair Extensions Keratin |
| Hair Extension Type | keratin hair extension,human pre bonded Hair extensions |
| Realated Products | brazilian hair,peruvian hair,Indian Hair,Malaysian Hair Mongolian Hair |
| Remy Human Hair U Tip Quality 1 | No shedding no tangle no lice,thick from top to end. Nature&Healthy. |
| Remy Human Hair U Tip Quality 2 | Soft,smooth,gloosy,full cuticle comfortable on head |
| Model number | 16"-26" keratin hair,i tip hair extension 100 gram per pack |
| Product Keywords |
|---|
| tip hair extensions, hair extension, stick tip hair extensions,cheap tip hair extensions,high quality hair extension, buy stick tip hair extensions, free shipping stick tip hair extensions |
