| Description |
|---|
Best Offers Product Available. Good Supernova 8A Grade 360 Lace Frontal Closure 10 12 14 16 18 20 22 Inch Brazilian Straight Hair 360 Lace Band 22.5x4x2 Inch. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your great price product with trust store Shopping online. Document Review : Supernova 8A Grade 360 Lace Frontal Closure 10 12 14 16 18 20 22 Inch Brazilian Straight Hair 360 Lace Band 22.5x4x2 Inch Buy Price !! Supernova 8A Grade 360 Lace Frontal Closure 10 12 14 16 18 20 22 Inch Brazilian Straight Hair 360 Lace Band 22.5x4x2 Inch. Order around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to findSupernova 8A Grade 360 Lace Frontal Closure 10 12 14 16 18 20 22 Inch Brazilian Straight Hair 360 Lace Band 22.5x4x2 Inchwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Supernova 8A Grade 360 Lace Frontal Closure 10 12 14 16 18 20 22 Inch Brazilian Straight Hair 360 Lace Band 22.5x4x2 Inch Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Material Grade | Remy Hair |
| Texture | Straight |
| Brand Name | Supernova |
| Color Type | Pure Color |
| Model Number | brazilian straight 360 band lace frontal |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Front |
| Net Weight | 70-90g |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Density | 150% |
| Lace Size | 22.5''x4''x2'' |
| Hair Color | Natural Black Can Be Dyed and Bleached |
| Hair Texture | Brazilian straight 360 band lace frontal |
| Hair Grade | 8A unprocessed virgin hair brazilian straight |
| Lace Part Style | Free Part Can Part Anywhere As You Like |
| Human Hair Type | Brazilian Virgin Hair Frontal With Baby Hair |
| Lace Size | 22.5"x4"x2", not Bleached Knots, Natural Hairline |
| Hair Quality | High Quality, no tangle ,no smell, no shedding |
| Lace Color | Medium Brown |
| Stretched Length | 10 12 14 16 18 20 22 inch |
| Fast shipping | 3-5 working days by DHL |
| Product Keywords |
|---|
| lace bandeau, lace knit, lace wig human hair,cheap lace bandeau,high quality lace knit, buy lace wig human hair, free shipping lace wig human hair |
