| Description |
|---|
New Original item Available. Cheap 7A 360 Lace Band Frontals With Baby Hair All Around Hairline Lace Frontal Closure Bleached Knots Burmese Hair Can Be Striaighten. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Select your cheapest price product with trust store Shopping online. Doc Review : 7A 360 Lace Band Frontals With Baby Hair All Around Hairline Lace Frontal Closure Bleached Knots Burmese Hair Can Be Striaighten Big SALE Price !! 7A 360 Lace Band Frontals With Baby Hair All Around Hairline Lace Frontal Closure Bleached Knots Burmese Hair Can Be Striaighten. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to find7A 360 Lace Band Frontals With Baby Hair All Around Hairline Lace Frontal Closure Bleached Knots Burmese Hair Can Be Striaightenwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 7A 360 Lace Band Frontals With Baby Hair All Around Hairline Lace Frontal Closure Bleached Knots Burmese Hair Can Be Striaighten Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | Rosa Queen |
| Density | 120% |
| Net Weight | 70-90 Gram/piece |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Others |
| Model Number | 360 Lace Band Frontal Closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 22.5"*4"*2" |
| Hair Color | Natural Black Can Be Dyed and Bleached |
| Hair Texture | Body Wave Frontal |
| Grade | 7A Best Quality |
| Lace Part Style | Free Part Can Part Anywhere As You Like |
| Human Hair Type | Burmese Hair Body Wave |
| Lace Size | 22.5"*4"*2", Bleached Knots |
| Lace Color | Medium Brown Full Frontal Lace Closure |
| Stretched Length | 10" 12" 14" 16" 18" Lace Band Frontal |
| Delivery Time | 3-5 Days By DHL Aliexpress UK Free Shipping |
| Product Keywords |
|---|
| lace cocktail, lace frontal weave, lace shape,cheap lace cocktail,high quality lace frontal weave, buy lace shape, free shipping lace shape |
