| Description |
|---|
Hot item Available. Best Match Clip In Human Hair Extensions Mongolian Virgin Hair Afro Kinky Curly Clip In Hair Extensions Natural 4B 4C Kinky Curly Clip Ins. Assessment your cheap price with finest value online store. Select your promo price product with trust store Shopping online. Article Review : Clip In Human Hair Extensions Mongolian Virgin Hair Afro Kinky Curly Clip In Hair Extensions Natural 4B 4C Kinky Curly Clip Ins Best Offers Price !! Clip In Human Hair Extensions Mongolian Virgin Hair Afro Kinky Curly Clip In Hair Extensions Natural 4B 4C Kinky Curly Clip Ins. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to findClip In Human Hair Extensions Mongolian Virgin Hair Afro Kinky Curly Clip In Hair Extensions Natural 4B 4C Kinky Curly Clip Inswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Clip In Human Hair Extensions Mongolian Virgin Hair Afro Kinky Curly Clip In Hair Extensions Natural 4B 4C Kinky Curly Clip Ins Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Color | Natural Color |
| Texture | Kinky Curly |
| Brand Name | You May |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color Type | Pure Color |
| Human Hair Type | Mongolian Hair |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Quality | African American Clip In Human Hair Extensions |
| Hair Grade | 7A High Quality Afro Kinky Curly Clip In Hair Extensions |
| Guarante | No Tangle No Shedding |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Packing | 7pcs/set, 120g/set |
| Hair Length | 10"-28" In Stock |
| Customized | Yes, Can Be Customized Item |
| Hair End | Full And Thick |
| Delivery | 3-5 Working Day by DHL/UPS |
| Guarante2 | Can Be Dyed And Bleached |
| Product Keywords |
|---|
| hair grow, clip memo, clip on hair extensions human hair,cheap hair grow,high quality clip memo, buy clip on hair extensions human hair, free shipping clip on hair extensions human hair |
