| Description |
|---|
Original Product Available. Cool Wine Red Straight Mega Weaving Flip In Fast Extentions Hairpiece Synthetic Hair Extensiones Japanese Fiber Natural 20inch. Evaluate your cheap price with best price online store. Select your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : Wine Red Straight Mega Weaving Flip In Fast Extentions Hairpiece Synthetic Hair Extensiones Japanese Fiber Natural 20inch Great Price !! Wine Red Straight Mega Weaving Flip In Fast Extentions Hairpiece Synthetic Hair Extensiones Japanese Fiber Natural 20inch. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. For anyone who is trying to findWine Red Straight Mega Weaving Flip In Fast Extentions Hairpiece Synthetic Hair Extensiones Japanese Fiber Natural 20inchwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Wine Red Straight Mega Weaving Flip In Fast Extentions Hairpiece Synthetic Hair Extensiones Japanese Fiber Natural 20inch Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 50g |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Model Number | Hair |
| Synthetic Hair color | Wine Red |
| Mega Hair product code | fyYSZ5050-bug |
| Hair Extension length | about 20 inch (50cm) |
| Flip in Hair Extensions width | about 11 inch (28cm) |
| Ticking Material | 100% japan high temperature fiber |
| Fast Hair package | pvc |
| Haar Extension production address | Zhejiang China(Mainland) |
| Hairstyle | Straight |
| Product Keywords |
|---|
| flip in, straight synthetic weave, synthetic hair weave,cheap flip in,high quality straight synthetic weave, buy synthetic hair weave, free shipping synthetic hair weave |
