| Description |
|---|
Super Deals Product Available. Promo 16''18''20''22''24''26''28''100g/pcs Silky Soft Indian Remy Human Hair Weft/ Weaving #6. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Select your cheapest price product with trust store Shopping online. Document Review : 16''18''20''22''24''26''28''100g/pcs Silky Soft Indian Remy Human Hair Weft/ Weaving #6 Super Deals Price !! 16''18''20''22''24''26''28''100g/pcs Silky Soft Indian Remy Human Hair Weft/ Weaving #6. Pay for around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. In case you are trying to find16''18''20''22''24''26''28''100g/pcs Silky Soft Indian Remy Human Hair Weft/ Weaving #6with probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 16''18''20''22''24''26''28''100g/pcs Silky Soft Indian Remy Human Hair Weft/ Weaving #6 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Chemical Processing | Straightened |
| Can Be Permed | Yes |
| Brand Name | ZZHAIR |
| Material Grade | Remy Hair |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Texture | Straight |
| Net Weight | 100g |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension Type | Skin Weft |
| Style | Silky Straight |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Material | Human Hair |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| Item Type | Hair Extension |
| is_customized | Yes |
| Model Number | hair weft |
| Net Weight | 100g |
| Product Keywords |
|---|
| weft needle, weft clip, weft tape,cheap weft needle,high quality weft clip, buy weft tape, free shipping weft tape |
