| Description |
|---|
Cheap item Available. Cheap Fast Hair Japanese Fiber Extension Rallonge De Cheveux False Aplique De Cabelo Curly In 24 Inch 100g Snow Color 1001. Evaluation your cheap price with best value online store. Choose your better price product with trust store Buying online. Doc Review : Fast Hair Japanese Fiber Extension Rallonge De Cheveux False Aplique De Cabelo Curly In 24 Inch 100g Snow Color 1001 Cheap Price !! Fast Hair Japanese Fiber Extension Rallonge De Cheveux False Aplique De Cabelo Curly In 24 Inch 100g Snow Color 1001. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. Should you be trying to findFast Hair Japanese Fiber Extension Rallonge De Cheveux False Aplique De Cabelo Curly In 24 Inch 100g Snow Color 1001with probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Fast Hair Japanese Fiber Extension Rallonge De Cheveux False Aplique De Cabelo Curly In 24 Inch 100g Snow Color 1001 Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 100g |
| Style | Curly |
| Model Number | flip in hair weaving |
| color | snow |
| aplique material | high temperature fiber |
| cheveux product code | syysj10060-1001 |
| curl length | about 20 inch (50cm) |
| straightened length | about 24 inch (60cm) |
| hair extension width | about 11 inch (28cm) |
| packaging materials | pvc |
| items per package | 1 pieces only |
| place of origin | zhejiang china(mainland) |
| is_customized | yes |
| Product Keywords |
|---|
| aplique de cabelo, de cabelo, rallonge de cheveux,cheap aplique de cabelo,high quality de cabelo, buy rallonge de cheveux, free shipping rallonge de cheveux |
