| Description |
|---|
Big Offers item Available. Buy Gossip Girl Hair Products Malaysian Body Wave 8'' 30''Malaysian Virgin Hair Malaysian Hair Weave Bundles Soft Human Hair 1 Pc Soft. Overview your cheap price with best price online store. Get your very best price product with trust store Purchasing online. Doc Review : Gossip Girl Hair Products Malaysian Body Wave 8'' 30''Malaysian Virgin Hair Malaysian Hair Weave Bundles Soft Human Hair 1 Pc Soft Promo Price !! Gossip Girl Hair Products Malaysian Body Wave 8'' 30''Malaysian Virgin Hair Malaysian Hair Weave Bundles Soft Human Hair 1 Pc Soft. Buy around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to findGossip Girl Hair Products Malaysian Body Wave 8'' 30''Malaysian Virgin Hair Malaysian Hair Weave Bundles Soft Human Hair 1 Pc Softwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Gossip Girl Hair Products Malaysian Body Wave 8'' 30''Malaysian Virgin Hair Malaysian Hair Weave Bundles Soft Human Hair 1 Pc Soft Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | Body Wave |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Chemical Processing | None |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Brand Name | Gossip Girl |
| Net Weight | 95-100g/pcs Malaysian Body Wave |
| Color | 1B# natural black hair can be dyed and bleached virgin hair |
| Length | 8"-30" Malaysian Hair Weave Bundles |
| Virgin Hair Feature | Unprocessed virgin malaysian hair,malaysian virgin hair |
| Quality2 | No Shedding No Tangle &Double Strong Machine Weft |
| Quality3 | Malaysian virgin hair, Malaysian body wave,human hair weave |
| Hair style avaliable | virgin malaysian hair, malaysian body wave, human hair extension |
| Hair grade | 7A Malaysian Body Wave, human hair, hair extensions |
| hair information | unprocessed malaysian hair body wave, malaysian hair weave bundles |
| relates | Gossip Girl Products Malaysian Body Wave 3pcs 6A Unprocessed malaysian |
| Advantage | Factory direct selling,Wholesale price,large stock |
| Product Keywords |
|---|
| hair product manufacturer, product apple, hair italian,cheap hair product manufacturer,high quality product apple, buy hair italian, free shipping hair italian |
