| Description |
|---|
Best item Available. Buy Ms Lula Hair 4x4 Size Lace Closure Brazilian Kinky Curly Middle/Free Part Brazilian Virgin Human Hair Soft And Thick. Evaluate your cheap price with best price online store. Find your discount price product with trust store Shopping online. Document Review : Ms Lula Hair 4x4 Size Lace Closure Brazilian Kinky Curly Middle/Free Part Brazilian Virgin Human Hair Soft And Thick SALE Price !! Ms Lula Hair 4x4 Size Lace Closure Brazilian Kinky Curly Middle/Free Part Brazilian Virgin Human Hair Soft And Thick. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. In case you are trying to findMs Lula Hair 4x4 Size Lace Closure Brazilian Kinky Curly Middle/Free Part Brazilian Virgin Human Hair Soft And Thickwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Ms Lula Hair 4x4 Size Lace Closure Brazilian Kinky Curly Middle/Free Part Brazilian Virgin Human Hair Soft And Thick Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 30-40g |
| Brand Name | MS Lula |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Texture | Kinky Curly |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Model Number | LH-BW |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Quality | Grade AAAAAA Brazilian Virgin Hair |
| Material | Brazilian virgin human hair Lace Closure |
| Hair Style | Brazilian Kinky Curly lace closure |
| Colour | Natural color |
| Advantage | Soft, no tangle and no shedding |
| Length | 8",10",12",14",16",18",inch |
| Size | 4"X4" |
| Package | PVC bag |
| Place of Origin | Brazil |
| Product Keywords |
|---|
| hair extension 100% human hair, hair closure, hair body wave pictures,cheap hair extension 100% human hair,high quality hair closure, buy hair body wave pictures, free shipping hair body wave pictures |
