| Description |
|---|
Best Offers Product Available. Best Buy 7A Unprocessed Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Straight Hair Ear To Ear Lace Frontals With Baby Hair. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Choose your cheapest price product with trust store Buying online. Doc Review : 7A Unprocessed Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Straight Hair Ear To Ear Lace Frontals With Baby Hair Good Price !! 7A Unprocessed Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Straight Hair Ear To Ear Lace Frontals With Baby Hair. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to find7A Unprocessed Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Straight Hair Ear To Ear Lace Frontals With Baby Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 7A Unprocessed Brazilian Virgin Hair Straight Lace Frontal Closure 13x4 Straight Hair Ear To Ear Lace Frontals With Baby Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Brand Name | vanlov |
| Texture | Straight |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | about 50-100g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Front |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Brazilian Striaght Lace Front Material | 100% Unprocessed Virgin Hair/Human Virgin Hair With Closure |
| Brazilian Virgin Hair Straight Grade | 7A Grade Virgin Unprocessed Human Hair Body Wave |
| Brazillian Virgin Hair Straight Length | 8''10''12''14''16''18''20' Body Wave/Straight/Curly Lace Frontal |
| Human Hair Weave Color | 1B(Natural Black)#1(Jet Black)#2(Dark Brown)#4(Light Brown) |
| Human Hair Extensions Be Dyed/Blenched | Can Be Dyed and Blenched,No smell,Free Aliexpress Coupon |
| Hair Weave Bundles With Closure | No Chemicals, Natural State |
| 7A/8A Grade Unprocessed Hair Quality | Very Soft,Smooth, No Tangle, No Shedding, No Smell, Tight Weft |
| Available Straight Virgin Hair Frontal | Peruvian Malaysian Indian Mongolian Russian Virgin Hair Straight |
| Brazilian Virgin Hair Related Style | Brazilian Virgin Hair Straight/Kinky Curly/Deep/Loose Wave |
| Over Night Shipping | Delivered in 2-7 Working Days to Global By DHL/Fedex/USPS/EMS |
| Product Keywords |
|---|
| lace tee, lace rosette, lace halloween,cheap lace tee,high quality lace rosette, buy lace halloween, free shipping lace halloween |
