| Description |
|---|
Best item Available. Buy Hot 20'' 50g Halo Brands Synthetic Hair Extension Clip Naturel Crazy Color Blonde Apply Hair Extensions Mega Japanese Fiber Fast. Evaluate your cheap price with best price online store. Find your discount price product with trust store Shopping online. Document Review : Hot 20'' 50g Halo Brands Synthetic Hair Extension Clip Naturel Crazy Color Blonde Apply Hair Extensions Mega Japanese Fiber Fast SALE Price !! Hot 20'' 50g Halo Brands Synthetic Hair Extension Clip Naturel Crazy Color Blonde Apply Hair Extensions Mega Japanese Fiber Fast. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. In case you are trying to findHot 20'' 50g Halo Brands Synthetic Hair Extension Clip Naturel Crazy Color Blonde Apply Hair Extensions Mega Japanese Fiber Fastwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Hot 20'' 50g Halo Brands Synthetic Hair Extension Clip Naturel Crazy Color Blonde Apply Hair Extensions Mega Japanese Fiber Fast Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | xi.rocks |
| Model Number | Halo Hair Extensions |
| Net Weight | 50g |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Halo Hair Extensions color | 6 different colors |
| Synthetic Hair product code | W3YSZ5050 |
| Straight Hair length | about 20 inch (50cm) |
| Apply Hair width | about 11 inch (28cm) |
| Synthetic Hair Extensions Material | 100% japan high temperature fiber |
| One Piece Advantage | Natural easy to take care of |
| Hair Extension Hairstyle | Weaving |
| Halo Hair package | pvc |
| Hair Extentions production address | Zhejiang China(Mainland) |
| Product Keywords |
|---|
| hair loss fiber, fiber optic ethernet converter, fiber array,cheap hair loss fiber,high quality fiber optic ethernet converter, buy fiber array, free shipping fiber array |
