| Description |
|---|
Best Buy Product Available. Best Buy Human Hair Fringe Bangs 25g Clip In/On Side Natural Hair Bangs Xu Chang Product Bangs Human Hair Extensions. Overview your cheap price with best worth online store. Choose your better price product with trust store Purchasing online. Document Review : Human Hair Fringe Bangs 25g Clip In/On Side Natural Hair Bangs Xu Chang Product Bangs Human Hair Extensions Discount Price !! Human Hair Fringe Bangs 25g Clip In/On Side Natural Hair Bangs Xu Chang Product Bangs Human Hair Extensions. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findHuman Hair Fringe Bangs 25g Clip In/On Side Natural Hair Bangs Xu Chang Product Bangs Human Hair Extensionswith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Human Hair Fringe Bangs 25g Clip In/On Side Natural Hair Bangs Xu Chang Product Bangs Human Hair Extensions Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Fringe |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 25g/piece |
| Bangs Type | Blunt Bangs |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Model Number | Straight HumanHair Bangs |
| Size | Front Neat Bangs Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | BHF |
| Attachment | Clip-In |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Bang Type: | Front Neat Bangs Hair |
| Bang Texture: | Straight HumanHair Bangs |
| Bang Material: | 100% Human Virgin Hair |
| Bang Color: | 1B#,2#,613# (blonde) ,P27/613 Pure Color For Choose |
| Bang Quantity: | 1 pc Hair Piece |
| Bang Weight: | 25g/piece |
| size | 8" front neat bangs hair |
| Hair Advantage: | Company Wholesale Price,No shedding,tangle free.Can Last One Year |
| Delivery Time : | About 3-5 Working Days After Shipping Out |
| Product Keywords |
|---|
| human hair fringe, bangs human hair, human hair,cheap human hair fringe,high quality bangs human hair, buy human hair, free shipping human hair |
