| Description |
|---|
Best Price item Available. Discount Miss Rola Hair Brazilian Kinky Curly Virgin Hair Middle Free 3 Part Full Top Isabel Brazilian Virgin Hair 4x4 Lace Closures. Evaluate your cheap price with finest value online store. Get your great price product with trust store Purchasing online. Article Review : Miss Rola Hair Brazilian Kinky Curly Virgin Hair Middle Free 3 Part Full Top Isabel Brazilian Virgin Hair 4x4 Lace Closures Cheapest Price !! Miss Rola Hair Brazilian Kinky Curly Virgin Hair Middle Free 3 Part Full Top Isabel Brazilian Virgin Hair 4x4 Lace Closures. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findMiss Rola Hair Brazilian Kinky Curly Virgin Hair Middle Free 3 Part Full Top Isabel Brazilian Virgin Hair 4x4 Lace Closureswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Miss Rola Hair Brazilian Kinky Curly Virgin Hair Middle Free 3 Part Full Top Isabel Brazilian Virgin Hair 4x4 Lace Closures Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | peruvian malaysian human hair closure lisse clousure hair |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Texture | Kinky Curly |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Net Weight | 30-50g |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Brand Name | MISS ROLA |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material Grade | Brazilian Virgin Hair Lace Closure |
| Lace Size | 4" X 4" Brazilian Virgin hair lace Closure |
| Density | 130% |
| Net Weight | 30-50g Mink Brazilian hair lace Closure |
| Made Method | Hand Tied |
| Color Type | Natural Black Color, #1B, Can be dyed and bleached |
| Can Be Permed | Yes |
| Hair Quality | No Shedding No Tangle No Smell,Silky, Soft, Healthy |
| Delivery Time | 3-5 Business Days By Dhl Or Ups |
| Wholesale Business Contact | Frank--+8615136810214 |
| Product Keywords |
|---|
| lace closure, closure closure, virgin brazilian lace closure,cheap lace closure,high quality closure closure, buy virgin brazilian lace closure, free shipping virgin brazilian lace closure |
