| Description |
|---|
Cheap Product Available. Big Discount Synthetic Ombre Braiding Hair Silver Grey Bug 24inch 100g Ombre Braiding Hair For Box Braids Crochet Braids Hair Extension. Assess your cheap price with greatest price online store. Get your better price product with trust store Purchasing online. Document Review : Synthetic Ombre Braiding Hair Silver Grey Bug 24inch 100g Ombre Braiding Hair For Box Braids Crochet Braids Hair Extension Best Match Price !! Synthetic Ombre Braiding Hair Silver Grey Bug 24inch 100g Ombre Braiding Hair For Box Braids Crochet Braids Hair Extension. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findSynthetic Ombre Braiding Hair Silver Grey Bug 24inch 100g Ombre Braiding Hair For Box Braids Crochet Braids Hair Extensionwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Synthetic Ombre Braiding Hair Silver Grey Bug 24inch 100g Ombre Braiding Hair For Box Braids Crochet Braids Hair Extension Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | Xtrend |
| Net Weight | 100g |
| Model Number | b101 |
| Hair Extension Type | No Attachment(Bulk Hair) |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Net Weight | 100g/pcs |
| Style | Yaki Straight |
| is_customized | yes |
| style | synthetic straight braiding hair |
| Color Type | Pure Color natural black and multi-color |
| stretched length | 24inch/60cm |
| Quality | Very Soft Thick Bundles No Shedding No Tangle No Lices |
| Advantage | Factory direct supply cheap wholesale Large in Stock |
| shipping | E packets and postal packets Free Shipping |
| other question | contact us we will reply in 24 hours |
| Product Keywords |
|---|
| ombre braiding hair, omber braiding hair, braiding hair,cheap ombre braiding hair,high quality omber braiding hair, buy braiding hair, free shipping braiding hair |
