| Description |
|---|
Hot item Available. Best Malaysian Water Wave Virgin Hair Lace Frontal Closure Vip Beauty Hair Products Malaysian Ocean Wave 13x4 Ear To Ear Lace Frontal. Assess your cheap price with finest worth online store. Get your discount price product with trust store Buying online. Document Review : Malaysian Water Wave Virgin Hair Lace Frontal Closure Vip Beauty Hair Products Malaysian Ocean Wave 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Best Price Price !! Malaysian Water Wave Virgin Hair Lace Frontal Closure Vip Beauty Hair Products Malaysian Ocean Wave 13x4 Ear To Ear Lace Frontal. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findMalaysian Water Wave Virgin Hair Lace Frontal Closure Vip Beauty Hair Products Malaysian Ocean Wave 13x4 Ear To Ear Lace Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Malaysian Water Wave Virgin Hair Lace Frontal Closure Vip Beauty Hair Products Malaysian Ocean Wave 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Texture | Water Wave |
| Color Type | Pure Color |
| Model Number | LF-WW- |
| Brand Name | Mi Lisa |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Net Weight | 35g-85g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Light Brown |
| Type | Lace Front |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Density | 130% |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Suitable Dying Colors | can be dyed to 613 |
| Color Type | Pure Color |
| Lace Size | 13x4 Ear To Ear Lace Frontal |
| Density | 130% Density |
| Made Method | Hand Tied |
| Model Number | Water Wave Human hair |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Net Weight | 35g~85g |
| Item Type | Lace Fronta |
| Human Hair Type | Malaysian Hair |
| Company Name | Mi Lisa hair |
| Product Keywords |
|---|
| hair fairy lace wigs, products wavy hair, hair products italy,cheap hair fairy lace wigs,high quality products wavy hair, buy hair products italy, free shipping hair products italy |
