| Description |
|---|
Super Deals Product Available. Best Buy 7A Virgin Hair Lace Closure 4x4 Peruvian Body Wave Closure Human Hair Closure With Bleached Knots Free Middle 3 Part Closures. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Get your very best price product with trust store Buying online. Document Review : 7A Virgin Hair Lace Closure 4x4 Peruvian Body Wave Closure Human Hair Closure With Bleached Knots Free Middle 3 Part Closures Original Price !! 7A Virgin Hair Lace Closure 4x4 Peruvian Body Wave Closure Human Hair Closure With Bleached Knots Free Middle 3 Part Closures. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to find7A Virgin Hair Lace Closure 4x4 Peruvian Body Wave Closure Human Hair Closure With Bleached Knots Free Middle 3 Part Closureswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 7A Virgin Hair Lace Closure 4x4 Peruvian Body Wave Closure Human Hair Closure With Bleached Knots Free Middle 3 Part Closures Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Model Number | peruvian Virgin Hair Lace Closure Body Wave |
| Can Be Permed | Yes |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color of Lace | Light Brown |
| Type | Lace Closure |
| Brand Name | mstoxic |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Net Weight | 50g |
| Made Method | Hand Tied |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| color | pure color |
| material | human virgin hair |
| length | 8-20" |
| lace size | 4x4 |
| type | lace closure |
| style | body wave |
| Product Keywords |
|---|
| closure brazilian hair, hair weave body wave, closure hair,cheap closure brazilian hair,high quality hair weave body wave, buy closure hair, free shipping closure hair |
