| Description |
|---|
Best Offers item Available. Original H.P.W. 1000pcs 4.0mmx2.0mmx2.5mm Silicone Lined Micro Rings For Human Hair Extension Links Beads Tubes Tools. Evaluation your cheap price with finest worth online store. Choose your discount price product with trust store Buying online. Article Review : H.P.W. 1000pcs 4.0mmx2.0mmx2.5mm Silicone Lined Micro Rings For Human Hair Extension Links Beads Tubes Tools Best Price !! H.P.W. 1000pcs 4.0mmx2.0mmx2.5mm Silicone Lined Micro Rings For Human Hair Extension Links Beads Tubes Tools. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to findH.P.W. 1000pcs 4.0mmx2.0mmx2.5mm Silicone Lined Micro Rings For Human Hair Extension Links Beads Tubes Toolswith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on H.P.W. 1000pcs 4.0mmx2.0mmx2.5mm Silicone Lined Micro Rings For Human Hair Extension Links Beads Tubes Tools Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Links, Rings & Tubes |
| Brand Name | LOOF |
| Material | Micro Aluminium Silicone Lined rings |
| Model Number | 452025 |
| Quantity | 1000pieces/bag/color |
| Size | 4.5mmX2.0mmX2.5mm |
| Net Weight | 70g/jar |
| is_customized | Yes |
| Color | 7 colors |
| Size | 4.0*2.0*2.5mm |
| Product Keywords |
|---|
| micro ring, silicone micro rings, micro silicone rings,cheap micro ring,high quality silicone micro rings, buy micro silicone rings, free shipping micro silicone rings |
