| Description |
|---|
Big Offers item Available. Hot Kinky Straight Hair Closure With Baby Hair Coarse Yaki Top Lace Closure Bleached Knot Brazilian Yaki Straight Human Hair Closure. Assessment your cheap price with greatest worth online store. Choose your promo price product with trust store Shopping online. Document Review : Kinky Straight Hair Closure With Baby Hair Coarse Yaki Top Lace Closure Bleached Knot Brazilian Yaki Straight Human Hair Closure Cheap Price !! Kinky Straight Hair Closure With Baby Hair Coarse Yaki Top Lace Closure Bleached Knot Brazilian Yaki Straight Human Hair Closure. Buy around the merchant on the web searching and browse recommendations. In case you are trying to findKinky Straight Hair Closure With Baby Hair Coarse Yaki Top Lace Closure Bleached Knot Brazilian Yaki Straight Human Hair Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Kinky Straight Hair Closure With Baby Hair Coarse Yaki Top Lace Closure Bleached Knot Brazilian Yaki Straight Human Hair Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Density | 120% |
| Model Number | Kinky Straight Lace Closure |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Net Weight | 35g-50g |
| Texture | Kinky Straight |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Brand Name | ISIS |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Color | Natural black |
| Texture | Kinky Straight/Italian Yaki/Coarse Yaki |
| Grade | 7A Lace Top Clsoure |
| Density | 120% Can be customized |
| Hair Type | Brazilian lace closure with baby hair |
| Lace Size | 4"*4", Slightly bleached knots |
| Lace Color | Light & Medium brown |
| Stretched Length | 10",12",14",16",18",20" |
| Part Design | Middle Part Closure/Free Part Closure/3 Part Closure |
| Delivery Time | 3-5 working days via DHL |
| Product Keywords |
|---|
| hair gel, closure hair, hair closure,cheap hair gel,high quality closure hair, buy hair closure, free shipping hair closure |
