| Description |
|---|
Buy item Available. Big SALE 13x4 Brazilian Virgin Hair Ear To Ear Lace Frontal Closure Straight Bleached Knots With Baby Hair Human Hair Lace Frontal. Evaluate your cheap price with greatest price online store. Select your better price product with trust store Shopping online. Document Review : 13x4 Brazilian Virgin Hair Ear To Ear Lace Frontal Closure Straight Bleached Knots With Baby Hair Human Hair Lace Frontal Promo Price !! 13x4 Brazilian Virgin Hair Ear To Ear Lace Frontal Closure Straight Bleached Knots With Baby Hair Human Hair Lace Frontal. Buy around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find13x4 Brazilian Virgin Hair Ear To Ear Lace Frontal Closure Straight Bleached Knots With Baby Hair Human Hair Lace Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 13x4 Brazilian Virgin Hair Ear To Ear Lace Frontal Closure Straight Bleached Knots With Baby Hair Human Hair Lace Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | LFTST |
| Texture | Straight |
| Brand Name | Luvin |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Front |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Net Weight | 40g-60g |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Color | Natural Color |
| Lace Color | Medium Brown |
| Medium Brown | Swiss Lace Frontal |
| Density | 130% |
| Lace Size | 13"*4" Swiss Lace |
| Human Hair Type | Brazilian Virgin Hair |
| Textures | Straight |
| Quality | Full Curticle Hold,Can Be Bleach&Perm |
| Quality# | Long-Lasting Wear |
| Quality## | Shedding Free Wash After Wash |
| Product Keywords |
|---|
| lace off shoulder wedding dress, lace hair, lace wigs brazilian hair,cheap lace off shoulder wedding dress,high quality lace hair, buy lace wigs brazilian hair, free shipping lace wigs brazilian hair |
