| Description |
|---|
Promo item Available. Cheapest 24'' 060cm Women Clip In Hair Extension #1B Ombre Silver Grey Straight Hair One Piece Long Style 5Clips Extensions 130g Hairpiece. Evaluate your cheap price with finest value online store. Choose your cheapest price product with trust store Shopping online. Content Review : 24'' 060cm Women Clip In Hair Extension #1B Ombre Silver Grey Straight Hair One Piece Long Style 5Clips Extensions 130g Hairpiece Best Price Price !! 24'' 060cm Women Clip In Hair Extension #1B Ombre Silver Grey Straight Hair One Piece Long Style 5Clips Extensions 130g Hairpiece. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to find24'' 060cm Women Clip In Hair Extension #1B Ombre Silver Grey Straight Hair One Piece Long Style 5Clips Extensions 130g Hairpiecewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 24'' 060cm Women Clip In Hair Extension #1B Ombre Silver Grey Straight Hair One Piece Long Style 5Clips Extensions 130g Hairpiece Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Brand Name | Neverland Beauty & Health |
| Net Weight | 135g |
| Style | Straight |
| Model Number | B106-2-9 |
| Colour | Ombre Color Silver Grey |
| Item Type | One piece |
| Texture Style | Straight Hair |
| Length | 24" Inch 60cm |
| Hair Size | Approx 60cm long |
| LOGO Name | Neverland |
| Clip | 5 Clips |
| Style | Fashion & Charming |
| Usage | Women / Cosplayer |
| Advantage | Easy to Maintain; Fast Shipping |
| Product Keywords |
|---|
| aliexpress, aliexpress.com, online shopping, automotive, phones & accessories, computers & electronics, fashion, beauty & health, home & garden, toys & sports, weddings & events |
