| Description |
|---|
Cheapest item Available. SALE 8A Clip In Human Hair Extensions Kinky Straight Clip In Hair Extensions 7Pcs Mongolian Italian Coarse Yaki Hair Clip Ins Human. Assess your cheap price with best value online store. Find your cheapest price product with trust store Purchasing online. Doc Review : 8A Clip In Human Hair Extensions Kinky Straight Clip In Hair Extensions 7Pcs Mongolian Italian Coarse Yaki Hair Clip Ins Human Best Price Price !! 8A Clip In Human Hair Extensions Kinky Straight Clip In Hair Extensions 7Pcs Mongolian Italian Coarse Yaki Hair Clip Ins Human. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find8A Clip In Human Hair Extensions Kinky Straight Clip In Hair Extensions 7Pcs Mongolian Italian Coarse Yaki Hair Clip Ins Humanwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 8A Clip In Human Hair Extensions Kinky Straight Clip In Hair Extensions 7Pcs Mongolian Italian Coarse Yaki Hair Clip Ins Human Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | SunnyQueen |
| Can Be Permed | Yes |
| Texture | Kinky Straight |
| Color | #1B |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Human Hair Type | Mongolian Hair |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Grade | 8A Human Hair Clip Ins Hair |
| Hair Material | 100% Mongolian Virgin Hair Kinky Straight Clip Ins |
| Hair Color | Natural Black Color,Very Close To 1b# |
| Hair Weight | 7 Pieces 120g/set |
| Available Length | 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" |
| Hair Texture | Italian Coarse Yaki Mongolian Kinky Straight Clip Ins Hair Extensions |
| Hair Type | African American Clip In Human Hair Extensions |
| Quality# | 100% Yaki Clip In Hair Extensions |
| Quality## | No Shedding No Tangle & Double Weft Natural Hair Clip |
| Item | SunnyQueen Hair Products/Rosa Queen Hair Products |
| Product Keywords |
|---|
| clip in human hair, clip in human, yaki hair clip ins,cheap clip in human hair,high quality clip in human, buy yaki hair clip ins, free shipping yaki hair clip ins |
