| Description |
|---|
Best Price item Available. Promo 6A Brazilian Body Wave 1 Pc Only Factory Direct Sale Cheap Price 6A Human Hair Weaves 8 To 30 Inch #1B Smooth Trendy Beauty Hair. Evaluation your cheap price with greatest worth online store. Get your discount price product with trust store Shopping online. Doc Review : 6A Brazilian Body Wave 1 Pc Only Factory Direct Sale Cheap Price 6A Human Hair Weaves 8 To 30 Inch #1B Smooth Trendy Beauty Hair Great Price !! 6A Brazilian Body Wave 1 Pc Only Factory Direct Sale Cheap Price 6A Human Hair Weaves 8 To 30 Inch #1B Smooth Trendy Beauty Hair. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to find6A Brazilian Body Wave 1 Pc Only Factory Direct Sale Cheap Price 6A Human Hair Weaves 8 To 30 Inch #1B Smooth Trendy Beauty Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 6A Brazilian Body Wave 1 Pc Only Factory Direct Sale Cheap Price 6A Human Hair Weaves 8 To 30 Inch #1B Smooth Trendy Beauty Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Brand Name | TRENDY BEAUTY B |
| Texture | Body Wave |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Net Weight | 100g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Chemical Processing | None,Permed |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Human Hair Type | 100% Virgin Brazilian Hair |
| Style | Body wave |
| Material | 100% Virgin Human Hair |
| Place of orgin | Xuchang, Henan, China, (Mainland) |
| Length | 8"10"12"14"16"18"20"22"24"26"28"30"32" |
| Quality | No Shedding, No tangle, No Smell, No Lice, No Ticks |
| Grade | 6A Virgin Hair |
| Color | Natural Black Hair(Can be dyed and bleached) |
| Chemical Processing | None |
| Advantage | Factory Wholesale Cheap Price |
| Product Keywords |
|---|
| weave virgin hair, hair light, hair trimmer cordless rechargeable,cheap weave virgin hair,high quality hair light, buy hair trimmer cordless rechargeable, free shipping hair trimmer cordless rechargeable |
