| Description |
|---|
Great Product Available. Special Discount 9A Dollface Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave 360 Lace Frontal Closure With Baby Hair Human Hair 360 Lace Band Frontal. Assess your cheap price with finest worth online store. Get your cheapest price product with trust store Purchasing online. Document Review : 9A Dollface Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave 360 Lace Frontal Closure With Baby Hair Human Hair 360 Lace Band Frontal Best Offers Price !! 9A Dollface Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave 360 Lace Frontal Closure With Baby Hair Human Hair 360 Lace Band Frontal. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. For anyone who is trying to find9A Dollface Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave 360 Lace Frontal Closure With Baby Hair Human Hair 360 Lace Band Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 9A Dollface Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave 360 Lace Frontal Closure With Baby Hair Human Hair 360 Lace Band Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Brand Name | Dollface |
| Density | 120% |
| Net Weight | 70g-120g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Lace Size | 22"x4"x2" |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Quality | 9A Brazilian Virgin Hair |
| Hair Style | Body Wave 360 Lace Frontal |
| Length | 10" 12" 14" 16" 18" |
| Features | Soft and smooth,no tangle,no shedding |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Human Hair Density | 120% |
| Lace Size | 22"x4"x2" Swiss Lace |
| Service Life | Over 1 year with proper care |
| Product Keywords |
|---|
| frontal closure, lace frontal closure, frontal lace closure,cheap frontal closure,high quality lace frontal closure, buy frontal lace closure, free shipping frontal lace closure |
