| Description |
|---|
Original item Available. New Original Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 7A Middle Part Free Part Bleached Knots Three Part Body Wave Lace Closure. Assessment your cheap price with greatest value online store. Choose your very best price product with trust store Purchasing online. Document Review : Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 7A Middle Part Free Part Bleached Knots Three Part Body Wave Lace Closure Big Discount Price !! Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 7A Middle Part Free Part Bleached Knots Three Part Body Wave Lace Closure. Pay for around the merchant online searching and browse recommendations. For anyone who is trying to findPeruvian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 7A Middle Part Free Part Bleached Knots Three Part Body Wave Lace Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 7A Middle Part Free Part Bleached Knots Three Part Body Wave Lace Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Net Weight | 30-50g/pcs |
| Can Be Permed | Yes |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Brand Name | QD BOWIN |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Color | Bleached knots & natural color 1b closure |
| Quality | Grade 7A Top Quality |
| Quality# | Best 100% Unprocessed Peruvian Virgin Hair |
| Quality### | Full Cuticle Hold No shedding, no tangle, no smell,Thick |
| Quality##### | Can be Dyed And Bleached |
| Quality###### | Last More Than 1year |
| Quality####### | Most Popular Peruvian Virgin Hair Body Wave |
| Quality######## | No Shedding No Tangle &Double Strong Machine Weft |
| Part line | Middle Part, Three Part. Free Part body wave closure |
| Product Keywords |
|---|
| hair extensions fine hair, hair closure, hair lace,cheap hair extensions fine hair,high quality hair closure, buy hair lace, free shipping hair lace |
