| Description |
|---|
Original Product Available. Great 30g Fake Hair Bun Donut Maker Hair Roller Ring Hairagami Updo Headwear Hairpin Styling Tool Hairstyle Makeover Black Brown Blond. Evaluate your cheap price with finest value online store. Find your cheapest price product with trust store Buying online. Content Review : 30g Fake Hair Bun Donut Maker Hair Roller Ring Hairagami Updo Headwear Hairpin Styling Tool Hairstyle Makeover Black Brown Blond Hot Price !! 30g Fake Hair Bun Donut Maker Hair Roller Ring Hairagami Updo Headwear Hairpin Styling Tool Hairstyle Makeover Black Brown Blond. Buy around the merchant online searching and browse testimonies. In case you are trying to find30g Fake Hair Bun Donut Maker Hair Roller Ring Hairagami Updo Headwear Hairpin Styling Tool Hairstyle Makeover Black Brown Blondwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 30g Fake Hair Bun Donut Maker Hair Roller Ring Hairagami Updo Headwear Hairpin Styling Tool Hairstyle Makeover Black Brown Blond Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Chignon |
| Size | diameter: 7cm |
| Net Weight | 30g |
| Model Number | SMT2016072230g |
| Product Name | Hair Bun Donut Roller Updo Headwear Hairpin Styling Tool Makeover |
| Natural Human Wig Hair Material | Inferior Smooth High Temperature Resistant Fiber |
| Fake Hair Used Occasions | Daily Life Party Performance Bride Plate Hair Gift |
| Hairpieces Color | 6 Colors:Black, Dark Brown, Brown, Light Brown, Blond, Beige Wig . |
| Styling Tools Crowd | Women Lady Girl Kids peruca Synthetic Wigs perucas |
| Hair Pad Style | Fashion Grace Healthy Hot Cute perucas Cosplay |
| Product Keywords |
|---|
| tool seal, tool practice, tools heavy,cheap tool seal,high quality tool practice, buy tools heavy, free shipping tools heavy |
