| Description |
|---|
Great Product Available. Big Discount Full Head 180G Brown Wavy Super Body Wave Clip In Human Hair Extensions Black Real Human Clip On Hair Extensions For Cheap. Evaluation your cheap price with best value online store. Find your great price product with trust store Shopping online. Document Review : Full Head 180G Brown Wavy Super Body Wave Clip In Human Hair Extensions Black Real Human Clip On Hair Extensions For Cheap Great Price !! Full Head 180G Brown Wavy Super Body Wave Clip In Human Hair Extensions Black Real Human Clip On Hair Extensions For Cheap. Order around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findFull Head 180G Brown Wavy Super Body Wave Clip In Human Hair Extensions Black Real Human Clip On Hair Extensions For Cheapwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Full Head 180G Brown Wavy Super Body Wave Clip In Human Hair Extensions Black Real Human Clip On Hair Extensions For Cheap Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Material | Human Hair |
| Net Weight | 120g, 140g,160g,180g, 200g, 220g |
| Brand Name | Rechoo |
| Can Be Permed | Yes |
| Material Grade | Remy Hair |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color Type | Pure Color |
| Texture | Body Wave |
| Available Length | 16" 18" 20" 22" 24" 26" |
| Texture Available | Body Wave Clip In Human Hair Extensions |
| Net Weight | 120g to 200g |
| Hair Grade | Clip In Human Hair Extensions Black |
| Shipping Method | Hongkong Post, DHL, EMS |
| 7 Pieces Weight | 70g (16",18"); 100g (20",22");120g(24",26") |
| 10 Pieces Weight | 120(16",18"); 160g(20",22"); 200g(24",26") |
| Product Keywords |
|---|
| clip in hair remy, clip fender, clip human hair extension,cheap clip in hair remy,high quality clip fender, buy clip human hair extension, free shipping clip human hair extension |
