| Description |
|---|
Cheapest Product Available. Best 24'' 100g Kanekalon Jumbo Braid Cabelo Two Tone Ombre Black Grey Braiding Hair Crochet Braids Dreadlock Extension. Assess your cheap price with finest value online store. Get your very best price product with trust store Purchasing online. Content Review : 24'' 100g Kanekalon Jumbo Braid Cabelo Two Tone Ombre Black Grey Braiding Hair Crochet Braids Dreadlock Extension SALE Price !! 24'' 100g Kanekalon Jumbo Braid Cabelo Two Tone Ombre Black Grey Braiding Hair Crochet Braids Dreadlock Extension. Buy around the merchant across the internet searching and browse recommendations. In case you are trying to find24'' 100g Kanekalon Jumbo Braid Cabelo Two Tone Ombre Black Grey Braiding Hair Crochet Braids Dreadlock Extensionwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 24'' 100g Kanekalon Jumbo Braid Cabelo Two Tone Ombre Black Grey Braiding Hair Crochet Braids Dreadlock Extension Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Style | Straight |
| Brand Name | Newway |
| Net Weight | 100g |
| Model Number | 1004 |
| Hair Extension Type | No Attachment(Bulk Hair) |
| material | synthetic hair/false hair/fake hair |
| net weight | 100g±5g syntetic braiding hair |
| Color Type | Pure/blonde/red/black and multi-color |
| Quality | Very Soft Thick Bundles No Shedding , No Tangle, No Lices |
| Advantage | Factory direct supply cheap wholesale Large in Stock |
| item | hair extension hairpiece |
| stretched length | 24inch/60cm synthetic hair extensions |
| material 2 | synthetic heat resistant hair extensions |
| item type | could be used Twist Crochet Braid Hair |
| other question | contact us we will reply in 24 hours |
| Product Keywords |
|---|
| dreadlock extensions, braids dreadlocks, braids hair crochet,cheap dreadlock extensions,high quality braids dreadlocks, buy braids hair crochet, free shipping braids hair crochet |
