| Description |
|---|
Best Product Available. Best Match L email Wig Anime Re: Life In A Different World From Zero Cospaly Wigs Felix Argyle Short Synthetic Hair Peruca Cosplay Wig. Evaluate your cheap price with finest price online store. Get your great price product with trust store Shopping online. Article Review : L email Wig Anime Re: Life In A Different World From Zero Cospaly Wigs Felix Argyle Short Synthetic Hair Peruca Cosplay Wig Big Discount Price !! L email Wig Anime Re: Life In A Different World From Zero Cospaly Wigs Felix Argyle Short Synthetic Hair Peruca Cosplay Wig. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findL email Wig Anime Re: Life In A Different World From Zero Cospaly Wigs Felix Argyle Short Synthetic Hair Peruca Cosplay Wigwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on L email Wig Anime Re: Life In A Different World From Zero Cospaly Wigs Felix Argyle Short Synthetic Hair Peruca Cosplay Wig Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Wig |
| Style | Straight |
| Net Weight | 368g |
| Can Be Permed | Yes |
| Lace Wig Type | None Lace Wigs |
| Cap Size | Medium |
| Model Number | ML234+CA337A |
| Made Method | Machine Made |
| Brand Name | L-email wig |
| Wigs Type | Cosplay Wigs |
| Length | Short |
| Material | Synthetic High Temp Fiber |
| Color | as the picture |
| Length | 30cm/11.81inch |
| Anime | Re: Life in a different world from zero |
| Characters | Felix Argyle |
| Product Keywords |
|---|
| wig anime, anime layouts, anime wig cosplay,cheap wig anime,high quality anime layouts, buy anime wig cosplay, free shipping anime wig cosplay |
