| Description |
|---|
Best Match Product Available. Cool Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 3 Bundles 613 Brazilian Straight Blonde Hair 8A Brazilian Virgin Hair Weave Straight Hair. Assess your cheap price with finest value online store. Get your great price product with trust store Buying online. Article Review : Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 3 Bundles 613 Brazilian Straight Blonde Hair 8A Brazilian Virgin Hair Weave Straight Hair Best Buy Price !! Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 3 Bundles 613 Brazilian Straight Blonde Hair 8A Brazilian Virgin Hair Weave Straight Hair. Buy around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findBlonde Brazilian Virgin Hair Straight 3 Bundles 613 Brazilian Straight Blonde Hair 8A Brazilian Virgin Hair Weave Straight Hairwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on Blonde Brazilian Virgin Hair Straight 3 Bundles 613 Brazilian Straight Blonde Hair 8A Brazilian Virgin Hair Weave Straight Hair Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Items per Package | 3 Pieces/lot |
| Can Be Permed | Yes |
| Chemical Processing | None |
| Texture | Straight |
| Brand Name | ANNO |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Color Type | Pure Color |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Net Weight | 300g/lot |
| Color | #613 Blonde Virgin Hair Weave |
| Hair Style | 613 Blonde Virgin Hair Straight Blond Brazilian Hair |
| Human Hair Grade | 7a Grade Virgin Unprocessed Human Hair |
| Material | 100% Virgin Human Hair Wave Bundles Without Chemical Processed |
| Full Head | Usually 10-16inch Need 3 Bundles ,18-24inch Need 4 Bundles |
| Length | 10"- 24" In Stock,Want To Mix Other Length, Please Contact Seller |
| Is_Customized | Yes,OEM Or ODM Are Acceptable |
| Qulity Management | About 6 Months With Proper Care |
| Advantage | No Chemical,No Smell,No Shedding,Tangle Free |
| Delivering | Normal By DHL/Fedex Free Shipping,3-7 Days Will Reach |
| Product Keywords |
|---|
| hair 8a, 8a brazilian virgin hair, straight hair,cheap hair 8a,high quality 8a brazilian virgin hair, buy straight hair, free shipping straight hair |
