| Description |
|---|
Discount item Available. Big SALE Human Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 4X4 Size Full And Thick Free Parting Middle Parting. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Get your better price product with trust store Buying online. Document Review : Human Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 4X4 Size Full And Thick Free Parting Middle Parting Hot Price !! Human Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 4X4 Size Full And Thick Free Parting Middle Parting. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. Should you be trying to findHuman Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 4X4 Size Full And Thick Free Parting Middle Partingwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Human Hair Brazilian Virgin Hair Body Wave Lace Closure 4X4 Size Full And Thick Free Parting Middle Parting Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Net Weight | 30-40g |
| Brand Name | MS Lula |
| Color Type | Pure Color |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Model Number | LH-BW |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Quality | Grade AAAAAA Brazilian Virgin Hair |
| Material | Brazilian virgin human hair Lace Closure |
| Hair Style | Brazilian body wave lace closure |
| Colour | Natural color |
| Advantage | Soft, no tangle and no shedding |
| Length | 8",10",12",14",16",18",inch |
| Size | 4"X4" |
| Package | PVC bag |
| Place of Origin | Brazil |
| Product Keywords |
|---|
| lacing activities, lace closure, lace closure part,cheap lacing activities,high quality lace closure, buy lace closure part, free shipping lace closure part |
