| Description |
|---|
Discount Product Available. Good 360 Lace Wig Loose Wave Curly 180% Density Lace Front Human Hair Wigs For Black Women Brazilian 360 Full Lace Human Hair Wigs. Evaluate your cheap price with best worth online store. Get your great price product with trust store Buying online. Document Review : 360 Lace Wig Loose Wave Curly 180% Density Lace Front Human Hair Wigs For Black Women Brazilian 360 Full Lace Human Hair Wigs Good Price !! 360 Lace Wig Loose Wave Curly 180% Density Lace Front Human Hair Wigs For Black Women Brazilian 360 Full Lace Human Hair Wigs. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find360 Lace Wig Loose Wave Curly 180% Density Lace Front Human Hair Wigs For Black Women Brazilian 360 Full Lace Human Hair Wigswith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on 360 Lace Wig Loose Wave Curly 180% Density Lace Front Human Hair Wigs For Black Women Brazilian 360 Full Lace Human Hair Wigs Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Wig |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Model Number | 360 Lace Front Human Hair Wigs |
| Base Material | French Lace |
| Made Method | Half Machine Made & Half Hand Tied |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | 150-300g |
| Brand Name | Rosa Queen |
| Texture | Loose Wave |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Cap Size | Average Size |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Density | 180% |
| Wigs Length | Medium |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Color | Natural Color, Can Be Dyed and Bleached |
| Hair Type | 360 Lace Frontal Wigs |
| Hair Length | 12''-20" Available |
| Lace Color | Light Brown/Medium Brown |
| Advantage | Pre Plucked Natural Hairline, With Baby Hair |
| Cap Size | Medium Cap Available, With Adjustable Strap and Combs |
| Hair Grade | 7A Top Quality Soft And Thick With Baby Hair |
| Constructure | 360 Frontal With Weft Sewing In Centre |
| Feature | Can Make Natural Ponytail & Bun |
| Delivery | 3-5 Business Days By DHL/UPS/Fedex |
| Product Keywords |
|---|
| hair sense lace front wigs, wig synthetic, hair extension metal clips,cheap hair sense lace front wigs,high quality wig synthetic, buy hair extension metal clips, free shipping hair extension metal clips |
