| Description |
|---|
Cheapest Product Available. Big Offers 7A Grade Body Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knot Free Middle 3 Side Part Closure. Evaluation your cheap price with greatest value online store. Find your better price product with trust store Shopping online. Document Review : 7A Grade Body Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knot Free Middle 3 Side Part Closure Buy Price !! 7A Grade Body Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knot Free Middle 3 Side Part Closure. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. Should you be trying to find7A Grade Body Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knot Free Middle 3 Side Part Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 7A Grade Body Wave Lace Closure Peruvian Virgin Hair Lace Closure Bleached Knot Free Middle 3 Side Part Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Color Type | Pure Color |
| Model Number | Body Wave Lace Closure |
| Base Material | Swiss Lace |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Density | 130% |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Net Weight | 30-50g |
| Brand Name | KL |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material | Virgin Unprocessed Hair Lace Closure |
| Available Hair Type | Brazilian Virgin Hair Body Wave Closure |
| Color | Natural Black Color can be dyed and can be bleached |
| Lace Size | 130% Density 4x4 Swiss Lace Closure with Bleached Knots |
| Lace Closure | Medium Brown Light Bleached Knots 100% Virgin Human Hair |
| Available Hair Length | 8"10"12"14"16"18"20" 22" Lace Closure |
| High Quality | Malaysian Virgin Hair No Shedding No Tangle No Chemical |
| Hair Grade | 7A Grade |
| Hair Material | Peruvian Virgin Hair Lace Closure |
| Shipping | AliExpress Standard Free Shipping |
| Product Keywords |
|---|
| hair, hair extension 100% human hair, closure brazilian hair,cheap hair,high quality hair extension 100% human hair, buy closure brazilian hair, free shipping closure brazilian hair |
