| Description |
|---|
Buy Product Available. Big Discount 7pcs/set 22inch 130g Mega Hair Extension Apply Extensions Synthetic Clip In Ticking Fast Haar Crazy Extentions Style 8a Color. Overview your cheap price with finest value online store. Choose your cheapest price product with trust store Shopping online. Content Review : 7pcs/set 22inch 130g Mega Hair Extension Apply Extensions Synthetic Clip In Ticking Fast Haar Crazy Extentions Style 8a Color Cheapest Price !! 7pcs/set 22inch 130g Mega Hair Extension Apply Extensions Synthetic Clip In Ticking Fast Haar Crazy Extentions Style 8a Color. Pay for around the merchant across the internet searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to find7pcs/set 22inch 130g Mega Hair Extension Apply Extensions Synthetic Clip In Ticking Fast Haar Crazy Extentions Style 8a Colorwith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 7pcs/set 22inch 130g Mega Hair Extension Apply Extensions Synthetic Clip In Ticking Fast Haar Crazy Extentions Style 8a Color Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Brand Name | xi.rocks |
| Net Weight | 130g |
| Style | Straight |
| Model Number | hair |
| cabelo color | rust brown |
| hair extensions material | 180 degree resistant high temperature fiber |
| freetress code | syqjz13055-8a |
| hair length | about 22Inch (55cm) |
| type | 16 clips 7pcs/set |
| net weight | 130g |
| items per package | 1 set only |
| packaging materials | pvc |
| place of origin | zhejiang china(mainland) |
| is_customized | yes |
| Product Keywords |
|---|
| synthetic clip in, extension synthetic, mega hair,cheap synthetic clip in,high quality extension synthetic, buy mega hair, free shipping mega hair |
