| Description |
|---|
Best Offers Product Available. Best Buy H.P.W. 1pc JR 678 LOOF Fusion Iron Hair Extension Keratin Bonding Tools Constant Temperature Fusion Heat Connector. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Choose your cheapest price product with trust store Buying online. Doc Review : H.P.W. 1pc JR 678 LOOF Fusion Iron Hair Extension Keratin Bonding Tools Constant Temperature Fusion Heat Connector Good Price !! H.P.W. 1pc JR 678 LOOF Fusion Iron Hair Extension Keratin Bonding Tools Constant Temperature Fusion Heat Connector. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findH.P.W. 1pc JR 678 LOOF Fusion Iron Hair Extension Keratin Bonding Tools Constant Temperature Fusion Heat Connectorwith probably the most successful worth. This may be the most productive promo for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on H.P.W. 1pc JR 678 LOOF Fusion Iron Hair Extension Keratin Bonding Tools Constant Temperature Fusion Heat Connector Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Connectors |
| Size | 25W |
| Model Number | JR-678 |
| Brand Name | LOOF |
| Material | Plastic, Metal Alloy |
| Plug Type | European Standard Plug |
| Power Cord | 2.5m, 360° swivel |
| Color | Black |
| Adjustable Temperature Control | Heat from 80 degrees - 200 degrees |
| Working voltage | AC110-240V |
| N.W. | 296g/pc |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| bonding tool, keratin hair extension tools, fusion hair extension tool,cheap bonding tool,high quality keratin hair extension tools, buy fusion hair extension tool, free shipping fusion hair extension tool |
