| Description |
|---|
Best Price item Available. Best Offers #4/27 Mix Color Body Wave Indian Remy Hair Machine Weft High Quality Weave Virgin Human Hair Extension 3pcs/lot. Assess your cheap price with finest value online store. Choose your very best price product with trust store Buying online. Article Review : #4/27 Mix Color Body Wave Indian Remy Hair Machine Weft High Quality Weave Virgin Human Hair Extension 3pcs/lot Buy Price !! #4/27 Mix Color Body Wave Indian Remy Hair Machine Weft High Quality Weave Virgin Human Hair Extension 3pcs/lot. Pay for around the merchant online searching and browse testimonies. For anyone who is trying to find#4/27 Mix Color Body Wave Indian Remy Hair Machine Weft High Quality Weave Virgin Human Hair Extension 3pcs/lotwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on #4/27 Mix Color Body Wave Indian Remy Hair Machine Weft High Quality Weave Virgin Human Hair Extension 3pcs/lot Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Weaving |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Frosted |
| Items per Package | 3 Pieces/lot |
| Unit Weight | 100g(+/-5g)/piece |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Texture | Wavy |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Chemical Processing | Dyed |
| Material Grade | Remy Hair |
| Net Weight | 300g |
| Length | 12~26 inch |
| Texture | Body wave |
| Color | #4/27 mix |
| Weight | 300g |
| Hair type | 100% Indian remy hair |
| Grade | 5A quality virgin hair |
| Experience | over ten years |
| Hair extensions type | weaving hair extensions |
| Advantage | tangle free silky soft & OEM color |
| Net Weight | 300g |
| Product Keywords |
|---|
| body wave, virgin human hair extensions, human hair extensions,cheap body wave,high quality virgin human hair extensions, buy human hair extensions, free shipping human hair extensions |
