| Description |
|---|
Promo Product Available. Best Price Malaysian Loose Wave Lace Closure Bleached Knots Virgin Human Hair Closure 8'' 20'' Free Middle Three Part Lace Closure. Evaluate your cheap price with best price online store. Select your very best price product with trust store Purchasing online. Article Review : Malaysian Loose Wave Lace Closure Bleached Knots Virgin Human Hair Closure 8'' 20'' Free Middle Three Part Lace Closure Big SALE Price !! Malaysian Loose Wave Lace Closure Bleached Knots Virgin Human Hair Closure 8'' 20'' Free Middle Three Part Lace Closure. Buy around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to findMalaysian Loose Wave Lace Closure Bleached Knots Virgin Human Hair Closure 8'' 20'' Free Middle Three Part Lace Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Malaysian Loose Wave Lace Closure Bleached Knots Virgin Human Hair Closure 8'' 20'' Free Middle Three Part Lace Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Brand Name | Rosa Queen |
| Density | 120% |
| Net Weight | 35-45 Gram |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Loose Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Model Number | LW-LC-M1 |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Color | Natural black |
| Texture | Loose wave lace closure |
| Grade | 6A top quality |
| Hair Quality | Unprocessed virgin human hair closure |
| Hair Type | Malaysian lace closure |
| Lace Size | 4"*4", bleached knots |
| Lace Color | Medium brown |
| Stretched Length | 8", 10", 12", 14", 16", 18", 20" |
| Delivery Time | 3-5 working days via DHL, 7-15days via ePacket |
| Is_Customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| lace closure weaves, lace scarf, lace top closure,cheap lace closure weaves,high quality lace scarf, buy lace top closure, free shipping lace top closure |
