| Description |
|---|
Cheapest item Available. Hot Lace Closure Malaysian Body Wave Human Hair Closure Free Middle 3 Part Lace Closure Bleached Knots Rosa Queen Hair Products. Evaluate your cheap price with best price online store. Get your cheapest price product with trust store Shopping online. Content Review : Lace Closure Malaysian Body Wave Human Hair Closure Free Middle 3 Part Lace Closure Bleached Knots Rosa Queen Hair Products Best Price !! Lace Closure Malaysian Body Wave Human Hair Closure Free Middle 3 Part Lace Closure Bleached Knots Rosa Queen Hair Products. Pay for around the merchant across the internet searching and browse testimonies. Should you be trying to findLace Closure Malaysian Body Wave Human Hair Closure Free Middle 3 Part Lace Closure Bleached Knots Rosa Queen Hair Productswith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Lace Closure Malaysian Body Wave Human Hair Closure Free Middle 3 Part Lace Closure Bleached Knots Rosa Queen Hair Products Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Density | 120% |
| Base Material | French Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Net Weight | 35-45 Gram |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Model Number | Body Wave Lace Closure |
| Type | Lace Closure |
| Brand Name | Rosa Queen |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Texture | Body Wave |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Color | Natural Black Color Can Be Dyed and Bleached |
| Texture | Body Wave Lace Closure |
| Grade | 7A top quality Unprocessed Human Hair |
| Hair Type | Malaysian Body Wave Lace Closure |
| Human Hair Type | Malaysian Lace Closure; Human Hair Closure |
| Lace Size & Density | 4"*4", Bleached Knots Closure,120% Density Lace Closure |
| Lace Color | Light Brown, Medium Brown With Baby Hair |
| Stretched Length | 8", 10", 12", 14", 16", 18", 20", 22", 24" Lace Closure |
| Silk Base | The closure can customized to silk base closure add money |
| Delivery Time | 3-5 working days via DHL |
| Product Keywords |
|---|
| hair salon clip art, hair product for black hair, hair blush,cheap hair salon clip art,high quality hair product for black hair, buy hair blush, free shipping hair blush |
