| Description |
|---|
Discount Product Available. Hot Ombre 1B 613 Blonde Lace Frontal Weave Body Wave Frontal Closure With Baby Hair Two Tone Remy Human Hair Full Lace Front Closure. Assessment your cheap price with finest worth online store. Find your cheapest price product with trust store Shopping online. Document Review : Ombre 1B 613 Blonde Lace Frontal Weave Body Wave Frontal Closure With Baby Hair Two Tone Remy Human Hair Full Lace Front Closure Best Offers Price !! Ombre 1B 613 Blonde Lace Frontal Weave Body Wave Frontal Closure With Baby Hair Two Tone Remy Human Hair Full Lace Front Closure. Buy around the merchant on the web searching and browse testimonies. In case you are trying to findOmbre 1B 613 Blonde Lace Frontal Weave Body Wave Frontal Closure With Baby Hair Two Tone Remy Human Hair Full Lace Front Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Ombre 1B 613 Blonde Lace Frontal Weave Body Wave Frontal Closure With Baby Hair Two Tone Remy Human Hair Full Lace Front Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Brand Name | ATINA QUEEN |
| Density | 120% |
| Net Weight | 50-100g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Ombre |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | None |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Model Number | Ombre 1B 613 Lace Frontal |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Item | 13*4 Ear To Ear Frontal Closure Body Wave |
| Hair Color | Ombre 1b 613 Blonde Body Wave Frontal |
| Length | 8"10'12"14"16"18"20" In stock Full Frontal Lace Closure |
| Lace Size | 13*4 durable and invisible Remy Human Hair Lace Frontal Closure |
| Part Design | Natural Hair Line Free Middle Three Way Part bleached konts |
| Lace Material | Swiss Lace , French Lace Medium Dark Brown Light Transparent |
| Hair Grade | AAAAAA Remy Human Hair Lace Frontal Closure 13x4 |
| Style | Body Wave Natural Wave Wet and Wavy Loose Curly Deep Wave Water Wave |
| Available Hair Type | Brazilian Peruvian malaysian indian mongolian Russian filipino |
| Baby Hair Bleached Knots | Lace Front Closure Slightly Bleached Knots +8615153203540 |
| Product Keywords |
|---|
| frontal closure, body wave frontal closure, full lace front closure,cheap frontal closure,high quality body wave frontal closure, buy full lace front closure, free shipping full lace front closure |
