| Description |
|---|
SALE Product Available. Super Deals 8 26inch Tape In Human Hair Extensions Top 8A Brazilian Virgin Hair Skin Weft Hair Extensions Tape Hair Extensions 50g. Assessment your cheap price with greatest price online store. Select your promo price product with trust store Shopping online. Document Review : 8 26inch Tape In Human Hair Extensions Top 8A Brazilian Virgin Hair Skin Weft Hair Extensions Tape Hair Extensions 50g Big SALE Price !! 8 26inch Tape In Human Hair Extensions Top 8A Brazilian Virgin Hair Skin Weft Hair Extensions Tape Hair Extensions 50g. Pay for around the merchant across the internet searching and browse recommendations. For anyone who is trying to find8 26inch Tape In Human Hair Extensions Top 8A Brazilian Virgin Hair Skin Weft Hair Extensions Tape Hair Extensions 50gwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 8 26inch Tape In Human Hair Extensions Top 8A Brazilian Virgin Hair Skin Weft Hair Extensions Tape Hair Extensions 50g Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Hair Extension Type | Skin Weft |
| Material | Human Hair |
| Color Type | Pure Color |
| Unit Weight | 2.5g/Strand |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Texture | Straight |
| Net Weight | 50g |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material | 100% Natural Human Hair |
| Hair Grade | 8A grade Top Quality Brazilian Virgin Hair |
| Shipping | Free shipping by Fedex TNT DHL |
| is_customized | Yes |
| Color | #1 #2 #4 #6 #8 #12# 24#27 #30 #60 #613 |
| Length | 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 30 32 inches |
| Can be dyed | Yes Brazilian Peruvian Malaysian Indian virgin hair |
| Can be permed | Yes Brazilian Peruvian Malaysian Indian virgin hair |
| Style | Straight |
| Weight | 50 grams, 20s/pack |
| Product Keywords |
|---|
| hair dryer with diffuser, hair grower, hair puff,cheap hair dryer with diffuser,high quality hair grower, buy hair puff, free shipping hair puff |
