| Description |
|---|
Buy item Available. Cheapest Ali Moda Malaysian Water Wave Lace Frontal 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure With Baby Hair Wet And Wavy Human Hair Frontal. Evaluate your cheap price with greatest worth online store. Select your discount price product with trust store Buying online. Article Review : Ali Moda Malaysian Water Wave Lace Frontal 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure With Baby Hair Wet And Wavy Human Hair Frontal Special Price !! Ali Moda Malaysian Water Wave Lace Frontal 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure With Baby Hair Wet And Wavy Human Hair Frontal. Pay for around the merchant on the web searching and browse testimonies. For anyone who is trying to findAli Moda Malaysian Water Wave Lace Frontal 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure With Baby Hair Wet And Wavy Human Hair Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on Ali Moda Malaysian Water Wave Lace Frontal 13x4 Ear To Ear Lace Frontal Closure With Baby Hair Wet And Wavy Human Hair Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Brand Name | Lemoda |
| Density | 130% |
| Net Weight | 35-75g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Transparent |
| Texture | Water Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Malaysia Hair |
| Model Number | Lace Frontal Closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material | malaysian virgin hair lace frontal closure |
| Length | 8-20inch malaysian water wave lace frontal closure |
| Package | 1pc lace frontal closure free shipping |
| Color | Natural color#1b can be dyed and bleached |
| Chemical process | 8A Unprocessed virgin malaysian hair water wave |
| Other hair kinds | malaysian virgin hair lace frontal |
| Grade | 8A malaysian virgin hair lace frontal closure |
| Style | malaysian water wave lace frontal closure |
| Series | 13x4 ear to ear lace frontal closure |
| Store | Ali moda hair products |
| Product Keywords |
|---|
| lace front yaki wigs, lace celebrity, lace up stiletto boots,cheap lace front yaki wigs,high quality lace celebrity, buy lace up stiletto boots, free shipping lace up stiletto boots |
