| Description |
|---|
Big Offers Product Available. Big Discount Cheap 6A Mongolian Curly Hair Lace Closure Free Part Virgin Human Closure Afro Curly Hair Closure 8'' 20'' Available. Overview your cheap price with best worth online store. Find your very best price product with trust store Purchasing online. Document Review : Cheap 6A Mongolian Curly Hair Lace Closure Free Part Virgin Human Closure Afro Curly Hair Closure 8'' 20'' Available Hot Price !! Cheap 6A Mongolian Curly Hair Lace Closure Free Part Virgin Human Closure Afro Curly Hair Closure 8'' 20'' Available. Buy around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to findCheap 6A Mongolian Curly Hair Lace Closure Free Part Virgin Human Closure Afro Curly Hair Closure 8'' 20'' Availablewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Cheap 6A Mongolian Curly Hair Lace Closure Free Part Virgin Human Closure Afro Curly Hair Closure 8'' 20'' Available Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Brand Name | MSCATHAIR |
| Density | 130% |
| Net Weight | 30(+/-5g)/piece |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Body Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Indian Hair |
| Model Number | Brazilian Virgin Hair lace closure |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Feature 1 | Free Tangle,No Shedding,No chemical process,full cuticle,thick ends. |
| Feature 2 | Easy to be dyed or curl,last long,No lice & grey hair |
| Related Item 1 | Hair Weave |
| Related Item 2 | Rosa hair products queen hair products,grace hair products |
| Related Item 3 | Ali Moda Hair Products,Prom Queen Hair Products |
| Quality | 6A Top Grade |
| Closure Style | Straight,Body Wave,Deep Wave |
| Size | 8'' 10'' 12'' 14'' 16'' 18'' 20'' |
| Material | 100% Unprocessed Human Virgin Hair |
| Durable time | At Least One Year with Proper Care |
| Product Keywords |
|---|
| hair removal with heat, hair closure piece, hair form,cheap hair removal with heat,high quality hair closure piece, buy hair form, free shipping hair form |
