| Description |
|---|
Hot item Available. SALE 7A Lace Frontal Closure 13x4 Virgin Brazilian Loose Wave With Baby Hair Swiss Lace Frontal Bleached Knots Full Lace Frontal. Evaluation your cheap price with best worth online store. Select your great price product with trust store Purchasing online. Doc Review : 7A Lace Frontal Closure 13x4 Virgin Brazilian Loose Wave With Baby Hair Swiss Lace Frontal Bleached Knots Full Lace Frontal Best Buy Price !! 7A Lace Frontal Closure 13x4 Virgin Brazilian Loose Wave With Baby Hair Swiss Lace Frontal Bleached Knots Full Lace Frontal. Buy around the merchant on the web searching and browse recommendations. For anyone who is trying to find7A Lace Frontal Closure 13x4 Virgin Brazilian Loose Wave With Baby Hair Swiss Lace Frontal Bleached Knots Full Lace Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on 7A Lace Frontal Closure 13x4 Virgin Brazilian Loose Wave With Baby Hair Swiss Lace Frontal Bleached Knots Full Lace Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Brand Name | Slove Rosa |
| Density | 130% |
| Net Weight | 60g~90g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Front |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Loose Wave |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | Slove |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Material | Brazilian/peruvian/malaysian/mongolian/Cambodian/Brazillian/Peruvians |
| Other 8A material | Eurasian/Indienne/Italian unprocessed 100%human virgin hair |
| Quality | 6A 7A 8A Indian best top closures romance peerless sales and full ends |
| Color | #1b 2 4 6 613 blonde 99j ombre jet black remy with baby hair bangs |
| Parts | Free Middle Three side 3 part lace front bleached konts sew in weave |
| Lace size | 5x5 13x4 3.5 x4 afro Swiss lace Medium Dark Brown Light Transparent |
| Popular style | body wave,straight,loose,kinky curly |
| Other style | deep wave hair water wave wet and wavy yaki lace closure |
| Shipping | DHL fast free shipping 12 14 16 18 20 22 24 inch piece/lot in stock |
| Wholesale Hair Products | Rita Whatsapp:+86 185 6276 7523 |
| Product Keywords |
|---|
| wave definition, lace cuff, lace front hair extensions,cheap wave definition,high quality lace cuff, buy lace front hair extensions, free shipping lace front hair extensions |
