| Description |
|---|
Buy Product Available. Big SALE 7A Virgin Brazilian Lace Closure Body Wave Brazilian Lace Closure Bleached Knots Closure Free/M/3Part Virgin Human Hair Closure. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Find your promo price product with trust store Shopping online. Doc Review : 7A Virgin Brazilian Lace Closure Body Wave Brazilian Lace Closure Bleached Knots Closure Free/M/3Part Virgin Human Hair Closure Cheap Price !! 7A Virgin Brazilian Lace Closure Body Wave Brazilian Lace Closure Bleached Knots Closure Free/M/3Part Virgin Human Hair Closure. Order around the merchant across the internet searching and browse recommendations. Should you be trying to find7A Virgin Brazilian Lace Closure Body Wave Brazilian Lace Closure Bleached Knots Closure Free/M/3Part Virgin Human Hair Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 7A Virgin Brazilian Lace Closure Body Wave Brazilian Lace Closure Bleached Knots Closure Free/M/3Part Virgin Human Hair Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Type | Lace Closure |
| Base Material | Swiss Lace |
| Model Number | Brazilian lace closure/ Peruvian Lace closure |
| Brand Name | QUEENSWIG HAIR |
| Net Weight | 30-50g/pc |
| Density | 130% |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Lace Size | 4" x 4" |
| Color Type | Pure Color |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Made Method | Hand Tied |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Texture | Body Wave |
| Lace Closure Hair Type | Brazilian Virgin hair lace closure |
| Lace closure Material | Swiss Lace /France Lace/medium brown lace |
| Closure Part Design | Free Middle 3 Part Top Closures |
| Lace Closure Hair Quality | 7A Unprocessed Virgin Hair Lace Closure |
| Business pattern | Sample/Retail/Wholesales/OEM/ODM |
| human Hair Texture | Brazilian body wave closure |
| Human lace closure Style | Free Part , Middle Part , Three Part |
| Cheap Closure | Cheap Lace Closure Bleached Knots |
| Brazilian hair lace closure | Brazilian virgin hair lace closure |
| Product Keywords |
|---|
| virgin human hair closure, virgin brazilian lace closure, hair closure,cheap virgin human hair closure,high quality virgin brazilian lace closure, buy hair closure, free shipping hair closure |
