| Description |
|---|
Discount item Available. Big SALE Middle Part Free Part 3 Part Brazilian Virgin Hair Lace Closure Deep Curly 4''x3.5'' Bleached Knots Human Hair Top Closure. Evaluate your cheap price with greatest value online store. Get your better price product with trust store Buying online. Document Review : Middle Part Free Part 3 Part Brazilian Virgin Hair Lace Closure Deep Curly 4''x3.5'' Bleached Knots Human Hair Top Closure Hot Price !! Middle Part Free Part 3 Part Brazilian Virgin Hair Lace Closure Deep Curly 4''x3.5'' Bleached Knots Human Hair Top Closure. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. Should you be trying to findMiddle Part Free Part 3 Part Brazilian Virgin Hair Lace Closure Deep Curly 4''x3.5'' Bleached Knots Human Hair Top Closurewith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Middle Part Free Part 3 Part Brazilian Virgin Hair Lace Closure Deep Curly 4''x3.5'' Bleached Knots Human Hair Top Closure Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Closure |
| Material | Human Hair |
| Lace Size | 3.5"x4" |
| Brand Name | ilaria |
| Density | 130% |
| Net Weight | 35g-50g |
| Base Material | Swiss Lace |
| Color Type | Pure Color |
| Type | Lace Closure |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color of Lace | Medium Brown |
| Texture | Curly |
| Made Method | Hand Tied |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Model Number | MTCDW |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Hair Color | Natural Color |
| Length | 8"-18" |
| Package | OEM/ODM package |
| Hair Grade | Grade 7A Unprocessed Virgin Hair |
| Advantage | Full Curticle Hold,Soft |
| Lace Size | 4"*3.5 |
| Fast shipping | Free Shipping Around 3 to 4 days via DHL or UPS |
| Durable time | At least one year with proper care |
| Special Service | Drop shipping available(please MSG us the information) |
| Quality | No Shedding No Tangle Clean Hair |
| Product Keywords |
|---|
| hair products grow hair, hair color dark brown hair, hair 411,cheap hair products grow hair,high quality hair color dark brown hair, buy hair 411, free shipping hair 411 |
