| Description |
|---|
Great item Available. Best Offers H.P.W. 2.8mm Copper Tube Beads Microring Knobs Tools For Hair Extension 7 Colors Available. Evaluate your cheap price with finest worth online store. Select your cheapest price product with trust store Shopping online. Doc Review : H.P.W. 2.8mm Copper Tube Beads Microring Knobs Tools For Hair Extension 7 Colors Available Original Price !! H.P.W. 2.8mm Copper Tube Beads Microring Knobs Tools For Hair Extension 7 Colors Available. Order around the merchant online searching and browse testimonies. Should you be trying to findH.P.W. 2.8mm Copper Tube Beads Microring Knobs Tools For Hair Extension 7 Colors Availablewith probably the most successful worth. This may be the most productive offers for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the guide on H.P.W. 2.8mm Copper Tube Beads Microring Knobs Tools For Hair Extension 7 Colors Available Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Links, Rings & Tubes |
| Quantity | 1000pieces/bottle/jar/color |
| Model Number | 28*23*70 |
| Brand Name | LOOF |
| Material | copper |
| Size | 2.8*2.3*7.0mm |
| Net Weight | 107g/jar |
| is_customized | Yes |
| Color | 6 colors |
| Size | 2.8*2.3*7.0mm |
| Product Keywords |
|---|
| tools ring, tool rivet, ring measurement tool,cheap tools ring,high quality tool rivet, buy ring measurement tool, free shipping ring measurement tool |
