| Description |
|---|
Best Product Available. Best Control Temperature Connector/Hair Extension Machine For Fusion Iron/Keratin Bonding Salon Tool Heat Iron Wand. Assessment your cheap price with finest worth online store. Choose your better price product with trust store Purchasing online. Article Review : Control Temperature Connector/Hair Extension Machine For Fusion Iron/Keratin Bonding Salon Tool Heat Iron Wand Original Price !! Control Temperature Connector/Hair Extension Machine For Fusion Iron/Keratin Bonding Salon Tool Heat Iron Wand. Order around the merchant online searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findControl Temperature Connector/Hair Extension Machine For Fusion Iron/Keratin Bonding Salon Tool Heat Iron Wandwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Control Temperature Connector/Hair Extension Machine For Fusion Iron/Keratin Bonding Salon Tool Heat Iron Wand Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Connectors |
| Material | Plastic, Metal Alloy |
| Size | 30cm x 20cm x 10cm |
| Model Number | NL4001Z |
| Plug Type | US EU |
| Color | Pink |
| Weight | 400g |
| Pack | 1PC one color box |
| Temperature adjustment | 100℃-200℃ |
| Place of Origin | Zhejiang China(Mainland) |
| Material | Plastic, Metal Alloy |
| Size | 30cm x 20cm x 10cm |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| machine design, machine cake, machine tatoo,cheap machine design,high quality machine cake, buy machine tatoo, free shipping machine tatoo |
