| Description |
|---|
Special item Available. Best Buy Lace Frontal 13x4 Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Frontal Berrys Hair Human Hair Lace Frontal. Assess your cheap price with best value online store. Select your discount price product with trust store Shopping online. Content Review : Lace Frontal 13x4 Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Frontal Berrys Hair Human Hair Lace Frontal Original Price !! Lace Frontal 13x4 Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Frontal Berrys Hair Human Hair Lace Frontal. Buy around the merchant online searching and browse recommendations. In case you are trying to findLace Frontal 13x4 Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Frontal Berrys Hair Human Hair Lace Frontalwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Lace Frontal 13x4 Peruvian Virgin Hair Body Wave Lace Frontal Berrys Hair Human Hair Lace Frontal Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Lace Frontal |
| Material | Human Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Lace Size | 13" x 4" |
| Type | Lace Front |
| Base Material | Swiss Lace |
| Net Weight | 70g-80g/pcs |
| Density | 120% |
| Color of Lace | Dark Brown |
| Brand Name | berrys fashion |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Color Type | Pure Color |
| Made Method | Hand Tied |
| Human Hair Type | Peruvian Hair |
| Model Number | Berrys Fashion Hair Shop |
| Material Grade | Virgin Hair |
| Texture | Body Wave |
| Item Type | Lace Frontal body wave closure |
| style | Peruvian virgin hair body wave closure |
| Net weight | Peruvian virgin hair body wave 70-80g |
| color | virgin hair closure lace 1b |
| Material | Peruvian Virgin hair lace closure |
| lace size | 4"*13" Peruvian frontal lace closure |
| Place of Origin | Peruvian frontal lace closure |
| Material Grade | Virgin Hair Peruvian lace closure |
| human hair grade | top quality 8A lace frontal lace closure |
| Hair Beauty | Lace Frontal 13*4 Peruvian virgin hair body wave |
| Product Keywords |
|---|
| hair bow alligator clips, hair ball, hair highlight color chart,cheap hair bow alligator clips,high quality hair ball, buy hair highlight color chart, free shipping hair highlight color chart |
