| Description |
|---|
Promo Product Available. Big Offers Natural Long Pony Tail Clip In Pony Tail Hair Extension Claw On Hair Piece 18''/21'' Black Blonde Brown FREE SHIPPING. Evaluate your cheap price with finest price online store. Find your very best price product with trust store Buying online. Article Review : Natural Long Pony Tail Clip In Pony Tail Hair Extension Claw On Hair Piece 18''/21'' Black Blonde Brown FREE SHIPPING Best Price !! Natural Long Pony Tail Clip In Pony Tail Hair Extension Claw On Hair Piece 18''/21'' Black Blonde Brown FREE SHIPPING. Buy around the merchant on the web searching and browse customer feedback. Should you be trying to findNatural Long Pony Tail Clip In Pony Tail Hair Extension Claw On Hair Piece 18''/21'' Black Blonde Brown FREE SHIPPINGwith probably the most successful worth. This may be the most productive bargains for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Natural Long Pony Tail Clip In Pony Tail Hair Extension Claw On Hair Piece 18''/21'' Black Blonde Brown FREE SHIPPING Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Material | Synthetic Hair |
| Item Type | Hair Extension |
| Hair Extension Type | Clip-In |
| Style | Curly |
| Net Weight | 120g |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Model Number | T33 |
| Hair Length | 18inch(45cm)/21inch(53cm) |
| Grade | Real Natural Quality |
| Color | black brown blonde |
| Stylish | Velcro Strap Ponytail Hair Extensions |
| Weight | 140g |
| Style | Curly Wavy |
| Model Number | T52146 |
| Human Hair Style | Synthetic Hairpiece |
| Advantage | real as remy human hair extentions |
| For | Women lady Gift |
| Product Keywords |
|---|
| clip in pony tail, clip in pony, pony tail,cheap clip in pony tail,high quality clip in pony, buy pony tail, free shipping pony tail |
