| Description |
|---|
Discount Product Available. Best Strong Keratin Glue Tools 12pcs Hot Melt Glue Sticks 10x0.7cm Professional Hair Tools Kits For Fusion Keratin Hair Extensions. Evaluate your cheap price with best value online store. Get your very best price product with trust store Buying online. Doc Review : Strong Keratin Glue Tools 12pcs Hot Melt Glue Sticks 10x0.7cm Professional Hair Tools Kits For Fusion Keratin Hair Extensions Original Price !! Strong Keratin Glue Tools 12pcs Hot Melt Glue Sticks 10x0.7cm Professional Hair Tools Kits For Fusion Keratin Hair Extensions. Pay for around the merchant on the web searching and browse customer feedback. For anyone who is trying to findStrong Keratin Glue Tools 12pcs Hot Melt Glue Sticks 10x0.7cm Professional Hair Tools Kits For Fusion Keratin Hair Extensionswith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the summary on Strong Keratin Glue Tools 12pcs Hot Melt Glue Sticks 10x0.7cm Professional Hair Tools Kits For Fusion Keratin Hair Extensions Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Glue Sticks |
| Model Number | Hot Melt Glue Stick Kits |
| Material | Keratin Glue |
| Size | 1pc Glue Gun+12pc Glue Sticks |
| Quantity | 1 Kits |
| Working voltage | 100V-240V |
| Frequency | 50-60Hz |
| Plug type | EU,US,UK,AU. |
| Glue Stick size | 100 mm*7mm |
| Package List 1 | 1pc Hot Melt Glue Gun |
| Package List 2 | 12pc Hot Melt Glue Sticks |
| Heating time | 1-2mins |
| Glue Stick Color | Black,Brown,Blonde,White, Transparent color Choosable |
| Product Keywords |
|---|
| tool cylinder, heater body, tool rad,cheap tool cylinder,high quality heater body, buy tool rad, free shipping tool rad |
