| Description |
|---|
Best Buy item Available. Cool 1pc Loof Adjust Temp Hair Extension Fusion Iron Connector/Heat Keratin Bonding Melting Tool For Hair+EU/US Plug. Evaluate your cheap price with finest price online store. Choose your promo price product with trust store Shopping online. Content Review : 1pc Loof Adjust Temp Hair Extension Fusion Iron Connector/Heat Keratin Bonding Melting Tool For Hair+EU/US Plug Best Offers Price !! 1pc Loof Adjust Temp Hair Extension Fusion Iron Connector/Heat Keratin Bonding Melting Tool For Hair+EU/US Plug. Order around the merchant on the web searching and browse customer feedback. In case you are trying to find1pc Loof Adjust Temp Hair Extension Fusion Iron Connector/Heat Keratin Bonding Melting Tool For Hair+EU/US Plugwith probably the most successful worth. This may be the most productive discounts for you. Where you might find these item is by online looking stores? Read the review on 1pc Loof Adjust Temp Hair Extension Fusion Iron Connector/Heat Keratin Bonding Melting Tool For Hair+EU/US Plug Now, it is best value. consequently do not shed it. |
| Specification | Details |
|---|---|
| Item Type | Connectors |
| Material | stainless |
| Size | 30cm x 15cm x 10cm |
| Model Number | NL4003Z |
| Plug Type | US EU |
| Item Type | Connectors |
| Color | Black |
| Weight | 350g |
| Power | 35w |
| Rate | 50/60HZ |
| Voltage | AC100-120V/220-240V |
| Place of origin | Zhejiang China (Mainland) |
| Quantity | 1pc/bag |
| is_customized | Yes |
| Product Keywords |
|---|
| tools allen, tool pet, tool lamp,cheap tools allen,high quality tool pet, buy tool lamp, free shipping tool lamp |
